Media

Towarzystwo Wiedzy Psychologicznej „START” to organizacja pożytku publicznego, która swoje działania kieruje do lokalnej społeczności regionu łódzkiego, a także do poszczególnych grup społecznych w całej Polsce. Prowadząc kursy, warsztaty i szkolenia przyczyniamy się do polepszania jakości życia mieszkańców Łodzi oraz zwiększania świadomości publicznej. Realizując cele statutowe, pomagamy w rozwiązywaniu problemów w wielu dziedzinach życia człowieka.

Jednym z najważniejszych czynników, które umożliwiają nam wypełnianie naszej misji, jest stała współpraca z mediami. To właśnie dzięki Państwu możemy docierać do szerszej grupy społecznej, poruszając tematy na łamach gazet, podczas audycji i w serwisach informacyjnych. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by informacje o działaniach TWP „START” były wysokiej jakości, trafiały do Państwa bezpośrednio i jak najszybciej.

Poniżej będziemy regularnie udostępniać informacje prasowe dotyczące naszej działalności. Zapraszamy do zapoznawania się z nimi. Z chęcią nawiążemy współpracę redakcyjną, udzielimy odpowiedzi na pytania lub przekażemy więcej informacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony.

Informacje prasowe do pobrania

Jak przetrwać Święta z rodziną? (02.12.2011)

Kto w głowie siedzi? (02.11.2011)

Lekcje umierania (25.10.2010)

Medyczna decyzja o zakończeniu życia (16.04.2014)

Przytulanie za darmo (24.05.2011)

Pliki w formacie .doc

Nikt nigdy nie powie

Nikt nigdy nie powie Ci że już wystarczy Nikt nigdy nie powie Ci że już nie musisz się starać Nikt nigdy nie powie …

Bohumil Hrabal, Auteczko, przekład Jakub Pacześniak, Wydawnictwo Znak, Kraków 2009.

Opowiadanie rozpada się na dwie części, pierwsza to rozdziały 1 – 6, poświęcone kotom w Kersku i rzezi, jaką urządził …

Mój, raj tuż za rogiem.

Kiedy spotkałam Florę Tristan właśnie „[…] wracała do hotelu krętymi, brukowanymi uliczkami Auxerre, zobaczyła …