Media

Towarzystwo Wiedzy Psychologicznej „START” to organizacja pożytku publicznego, która swoje działania kieruje do lokalnej społeczności regionu łódzkiego, a także do poszczególnych grup społecznych w całej Polsce. Prowadząc kursy, warsztaty i szkolenia przyczyniamy się do polepszania jakości życia mieszkańców Łodzi oraz zwiększania świadomości publicznej. Realizując cele statutowe, pomagamy w rozwiązywaniu problemów w wielu dziedzinach życia człowieka.

Jednym z najważniejszych czynników, które umożliwiają nam wypełnianie naszej misji, jest stała współpraca z mediami. To właśnie dzięki Państwu możemy docierać do szerszej grupy społecznej, poruszając tematy na łamach gazet, podczas audycji i w serwisach informacyjnych. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by informacje o działaniach TWP „START” były wysokiej jakości, trafiały do Państwa bezpośrednio i jak najszybciej.

Poniżej będziemy regularnie udostępniać informacje prasowe dotyczące naszej działalności. Zapraszamy do zapoznawania się z nimi. Z chęcią nawiążemy współpracę redakcyjną, udzielimy odpowiedzi na pytania lub przekażemy więcej informacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony.

Informacje prasowe do pobrania

Jak przetrwać Święta z rodziną? (02.12.2011)

Kto w głowie siedzi? (02.11.2011)

Lekcje umierania (25.10.2010)

Medyczna decyzja o zakończeniu życia (16.04.2014)

Przytulanie za darmo (24.05.2011)

Pliki w formacie .doc

Nasza sobota i niedziela. Córka z tatą…

Tego roku rozpoczęliśmy lato wcześniej niż rozpoczyna się kalendarzowe lato, bo na samym początku czerwca. W piękną …

Jeden Krzyś – jeden miś. 3

W łóżeczku leży trzymiesięczne niemowlę. Całe śliczne, czyściutkie, najedzone, zadowolone. Nad niemowlęciem rozwieszona …

Jeden Krzyś – jeden miś. Dwa

Jorge Luis Borges powiedział, a słuchało go z uwagą dostojne zgromadzenie, że człowiek ma dwie potężne moce kulturotwórcze: …